HANOS Courant 7 is verspreid, bomvol met interessante groothandel aanbiedingen en nieuws over horeca trends, achtergronden en producten. Deze editie staat onder andere in het teken van non-food acties, scherpe aanbiedingen voor terrasmeubilair. Daarnaast treft u een buitenseizoen special aan. Ontdek hier uw voordeel en laat u inspireren. Bekijk het uitgebreide assortiment in HANOS krant 7
Na een aarzelende start, is het dan toch lente geworden. De warme zomermaanden staan voor de deur en als de temperatuur stijgt, komt het buitenleven op gang. Mensen willen barbecueën, niet alleen in de eigen tuin of op het balkon, maar juist ook bij u op het terras. HANOS heeft alles in huis voor een geslaagd zomerseizoen. U leest er alles over in de buitenseizoen special.
Op zoek naar nieuw terrasmeubilair? Bekijk dan hier de HANOS terrasspecial 2013 online. In samenwerking met specialist Kaja Interieurs is de fraaie terrasfolder 2013 samengesteld. Nieuw in deze terrasspecial zijn de inruilactie en de unieke HANOS-terraslijn. Verder staat de folder weer vol noviteiten en trendy accessoires. Voor meer informatie over de collectie of het aanvragen van een offerte belt u: 0548-512200.
De LeadsToMore Horeca App is een speciale applicatie voor horeca- ondernemers die meer informatie over gasten willen verzamelen en tegelijkertijd deze gasten willen binden en boeien. Het is een bijzonder praktische App voor de iPad die specifiek is ontwikkeld om op een digitale wijze een online klanten- bestand op te bouwen en belangrijke informatie en inzichten te verkrijgen.